Sameball - tradycyjne kulki

<h2><a href="http://kulki24.net/sameball-tradycyjne-kulki.html"  title="Sameball - tradycyjne kulki">Sameball - tradycyjne kulki</a></h2>

Gra w kulki dostępna we flashu jest kopią oryginalnej gry kulki dostępnej w systemie Windows z kilkoma małymi poprawkami.

Sameball - tradycyjne kulki to gra, gdzie przemieszczamy kulki na planszy 9x9 , tak aby ułożyć po trzy kulki tego samego koloru w pionie bądź poziomie. Wtedy cały rząd kulek znika i dostajemy bonusowe punkty. Jeżeli ułożymy więcej niż trzy kulki w pionie bądź poziomie, dostajemy więcej dodatkowych punków. Przy każdym ruchu na planszy pojawiają się trzy kolejne kulki. Po lewej stronie ekranu widzimy jakie kulki pojawią się w kolejnej turze. Gra kulki kończy się, gdy zapchamy całą planszę kulkami i nie da się już wykonać żadnego ruchu.

Po prawej stronie ekranu macie ikonkę z głośnikiem, która pozwala wam wyłączyć bądź włączyć dźwięk w grze. W lewym dolnym roku macie przycisk RESTART, który po naciśnięciu sprawia, że zaczynacie grę od nowa. W lewym górnym rogu macie sumę punktów, które zdobyliście podczas gry. Poniżej jak już wcześniej było wspomniane macie pokazane jakie kulki pojawią się w kolejnej turze.

Jak grać? Jedyne co nam potrzebne to myszka.